Nebojte se, nechceme vás strašit mayským kalendářem, svět neskončí a nějaký kalendář potřebovat budete i v příštím roce. Nemusíte ho ale kupovat, můžete si ho vytvořit z vlastních fotografií či obrázků u HappyFota!

Máme pro vás pět moc dobrých důvodů, proč si takový fotokalendář vyrobit právě u HappyFota:

  1. Nemusíte kvůli němu nikam chodit

Nebudeme vás pro něj posílat do žádného obchodu, dokonce ani na něj nebudete potřebovat ani papír. Celý si ho totiž zvládnete navrhnout ve svém počítači a pak jedním kliknutím jednoduše objednat. Potřebujete k tomu jen třináct uložených fotek či obrázků (jeden na titulku a jeden na každý z dvanácti měsíců) a připojení k internetu.

  1. Vyberte si rozměr

Na www.happyfoto.cz si nejdřív zvolte rozměr a formát svého kalendáře. Na výběr máte: malý, střední, velký, na šířku, na výšku či čtverec k pověšení na zeď nebo stolní, roční a plánovací.

  1. Leden nemusí být první

Nepřipadá vám to trochu nuda, začínat kalendář každoročně zrovna lednem? Kolikrát si kalendář koupíte později a leden už jen otočíte. Nebo máte vy či někdo důležitý narozeniny v jiném měsíci a chtěli byste, aby váš osobní kalendář začínal právě jím? Třeba chcete kalendář nějaké osobě věnovat právě k jejím narozeninám! Tak to u HappyFota není žádné problém, protože kalendář si můžete začít libovolným měsícem.

  1. Jednoduchost, rychlost a cena rozhodují

Podívejte se na na stránky www.happyfoto.cz a přesvědčte se, jak jednoduché to je. Kalendář budete mít navržený tak do hodinky a ve fotolaboratoři HappyFota ho vytisknou či vyvolají na fotopapír už za tři pracovní dny. Ceny jsou příznivé, začínají na 252 Kč. Když budete sledovat akce HappyFota, pořídíte ho i mnohem levněji.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/03-1-1024x756.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/03-1-150x150.jpgPR-leadersTipyNebojte se, nechceme vás strašit mayským kalendářem, svět neskončí a nějaký kalendář potřebovat budete i v příštím roce. Nemusíte ho ale kupovat, můžete si ho vytvořit z vlastních fotografií či obrázků u HappyFota! Máme pro vás pět moc dobrých důvodů, proč si takový fotokalendář vyrobit právě u HappyFota: Nemusíte kvůli němu...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares