Skleněné dárky už dnes neznamenají broušenou vázu nebo křišťálový set, na který se na poličce jen prášilo. Moderní technologie umožňují přenést na sklo vzpomínky i radost.

Zachované vzpomínky

Každý máme ve svém životě mnoho okamžiků, které řadíme mezi výjimečné a něčím zvláštní. Událost, místo, setkání nebo jen krásně prožitý den se nám navždy vryjí do paměti. Přesto většinou toužíme i po možnosti si je připomenout kdykoli chceme v plné kráse, protože vzpomínky někdy mohou vyblednout, i když nechceme. Papírové fotografie už dnes nejsou tolik žádané, vše máme ve svých chytrých telefonech, ale jen málokdy se k procházení fotek právě v telefonu vrátíme. Je jich tam zkrátka moc, paměť těchto zařízení je obrovská a z jednoho výletu si přivezeme i stovky fotek. Fotografie na skle je ale pořád na očích a s každým pohledem nám onen zvláštní okamžik připomíná.

Raději na sklo

První společná procházka, první dětský úsměv, oblíbené místo na dovolené, svatba, rodinné setkání nebo oslava, to vše už nemusí být jen v našich vzpomínkách a mobilech. Originální dárek s gravírovanou fotografií ve skleněné desce potěší každého, kamarády i příbuzné. Připomínka krásné chvilky, která může stát na pracovním stole nebo viset na zdi v obýváku, abychom se na ni mohli kdykoli podívat. Na skleněné desce kromě fotky může být i text, datum, jména nebo životní motto a  mít tak dárek přímo na míru. Pro sebe i pro blízké, vzpomínky má každý. A přidat kromě textu lze třeba i QR kód, který v sobě nese odkaz na oblíbenou píseň. Pak jen mobilem stačí kód načíst a zvolená hudba začne hned hrát.

Uchovat si vzpomínku i jinak než jen v paměti je velká výhoda, protože se připomene i ve chvílích stresu nebo špatné nálady. Podívat se do galerie v mobilu nepůjdeme, ale fotka, kterou máme na očích, už nám na rtech úsměv vyvolá sama.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/3-1024x427.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/3-150x150.jpgsvet zenyTipydárek,fotografie,fotografie na skle,moderní technologie,originální dárekSkleněné dárky už dnes neznamenají broušenou vázu nebo křišťálový set, na který se na poličce jen prášilo. Moderní technologie umožňují přenést na sklo vzpomínky i radost. Zachované vzpomínky Každý máme ve svém životě mnoho okamžiků, které řadíme mezi výjimečné a něčím zvláštní. Událost, místo, setkání nebo jen krásně prožitý den se...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku