Mrazivé dny začínají mít naprostou převahu, a tak i ti největší otužilci pomalu schovávají své tenisky a lehké bundy do skříní, aby je vyměnili za pořádné zimní oblečení. Mnozí ale zjišťují, že to, které mají, už nevyhovuje nebo neodpovídá posledním trendům. Dávno pryč jsou totiž ty časy, kdy teple se obléct znamenalo mít na sobě obrovské naducané bundy, ve kterých se jen těžko dalo upažit, natož pak ladně pohybovat na lyžích. Dnešní doba přeje lehkým materiálům s unikátními vlastnostmi.

Siberium – bezpečná ochrana před vnějšími vlivy

Při hledání kvalitního zimního oblečení, které by bylo vhodné jak na hory, tak i do města, jsme narazili na značku Kilpi. Ta vyvinula svůj vlastní materiál, který nazvala Siberium. Tento pokrokový materiál vznikl na základě vrstvení laminátů, díky nimž je nejen pevný a prodyšný, ale také elastický. A právě proto jsou zejména zimní bundy této značky vhodné jak do extrémních podmínek hor, tak i pro běžné, každodenní nošení.

Oblečení s bonusem

Firma Kilpi nás příjemně překvapila ještě jednou věcí. Kromě krásné nové zimní kolekce, která je plná pestrých barev, ze kterých si dokáže vybrat snad každý, totiž přichystala pro své zákazníky zajímavou akci. Ke vybraným bundám nabízí skipas pro dvě osoby do lyžařského areálu Černá Hora – Pec v hodnotě 750,-. Zákazník tak získá jedinečnou šanci, aby si nové lyžařské oblečení hned zajel vyzkoušet.

A jak se vlastně správně obléci na hory?

Ještě než začnete procházet novou zimní kolekci této či jiné značky, měli byste vědět na co se při vybírání zimního oblečení zaměřit. U bundy je samozřejmě základem kvalitní provedení a materiál. Ten by měl být prodyšný, ale zároveň vodě a větru odolný. Pro lyžaře a snowboardisty je vhodný lyžařský pás, všitý do vnitřku bundy. Dále hleďte na množství vhodných kapes. Jedna by měla být uvnitř bundy, a kromě běžných kapes, je ještě dobré mít minimálně jednu kapsu na zip pro umístění skipasu. Ani další vrstvy oblečení by neměly zůstat bez pozornosti. Funkční prádlo a mikina by měly dobře padnout a být z příjemného materiálu. U kalhot dbejte na pohodlný střih a kvalitu provedení, ta by měla korespondovat s bundou.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/kilpi-titulka-1024x663.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/kilpi-titulka-150x150.jpgPR-leadersMóda a StylMrazivé dny začínají mít naprostou převahu, a tak i ti největší otužilci pomalu schovávají své tenisky a lehké bundy do skříní, aby je vyměnili za pořádné zimní oblečení. Mnozí ale zjišťují, že to, které mají, už nevyhovuje nebo neodpovídá posledním trendům. Dávno pryč jsou totiž ty časy, kdy teple...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku