Cítíte se stále unavení, přibíráte na váze a na cvičení není ani pomyšlení? Bohužel ve chvíli, kdy začíná být vaše tloustnutí znatelné, váš mozek ze stresu namísto diety naopak víc baží po sladkém a tučném. Výsledkem je ještě větší únava, nevýkonnost, nadváha, zavodnění a zoufalost, jak z toho ven.

Od obezity k Ripexalupr_01-20

Do tohoto kolotoče se dostala i na chemii nadaná Češka Kristina Carter, která si po vyzkoušení desítek přípravků na hubnutí, které nefungovaly, řekla “dost” a po několikaletém vývoji si vyrobila produkt vlastní. Výsledkem je unikátní Ripexal, který pomáhá řešit všechny výše zmiňované problémy naráz. Únavu, tloustnutí, chutě na sladké, zadržování vody. Vše v jedné tobolce.

Sama sobě reklamou

Ani není potřeba hlásat žádné zaručené a přesvědčivé argumenty, jaký je Ripexal zázrak se zaručenými účinky, jak to vídáte jinde. Protože za něj mluví proměna jeho vlastní vývojářky, která se i nyní nadále plně věnuje problematice chronické únavy a nadváhy.

Ripexal je i silný energizér

Má totiž širokospektrální působení a je přímo nabušený sedmi vysoce účinnými látkami v nejvyšším možném množství. Jedna tobolka má sílu 2-3 káv espresso. Dále obsahuje látky, které působí znatelné zrychlení bazálního metabolismu, potlačuje chutě na sladké, zvyšuje váš energetický výdej a účinně odvodňuje.

Ripexal obsahuje revoluční látku Piperineddd-17

Krom toho, že je Ripexal doslova „nabušený“ sedmi účinnými látkami jako je synephrine, kofein, HCA, Chrom, aj., obsahuje také novinku na evropském trhu- Piperine. Látka Piperine, látka z černého pepře, právě zažívá v USA velký boom a Ripexal jako jeden z prvních jej obsahuje a to rovnou v nejsilnější možné koncentraci ! A jaké jsou jeho účinky?
– zrychluje metabolismus
– spaluje energii ještě několik hodin po požití
– potlačuje ukládání nového tuku
– má antidepresivní účinky – zlepšuje náladu

Ripexal za zvýhodněné ceny při koupi dvojbalení !Až do konce roku máte možnost zakoupit Ripexal s výraznou slevou při koupi dvojbalení, které Vám vydrží na půl roku, což rozhodně postačí na slušný váhový úbytek. Více informací se můžete dozvědět na www.ripexal.cz .

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/ddd-17.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/ddd-17-150x150.pngPR-leadersTipyZdravíCítíte se stále unavení, přibíráte na váze a na cvičení není ani pomyšlení? Bohužel ve chvíli, kdy začíná být vaše tloustnutí znatelné, váš mozek ze stresu namísto diety naopak víc baží po sladkém a tučném. Výsledkem je ještě větší únava, nevýkonnost, nadváha, zavodnění a zoufalost, jak z toho ven. Od...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku